Jeszcze dziś niezwykły koncert w OOK

Jeszcze dziś niezwykły koncert w OOKWszystkich spragnionych dobrej zabawy, a przede wszystkim muzyki, zapraszamy do Obornickiego Ośrodka Kultury. Początek dzisiejszego (04.05.2014r.) niezwykłego koncertu już o godz. 18:00.

"Jesteśmy stąd" - pod takim hasłem wystąpią na scenie OOK lokalni artyści. W Ośrodku zobaczymy i ułyszymy m.in. Magdalenę Frąszczak, Weronikę Żwawiak, Tomka Kaczora, Roberta Płócienniczaka czy Krzysztofa Wargułę. Nad wszystkim czuwał będzie Marcin Samolczyk. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież