Już jutro wielkie obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

flaga rp

Jutro 3 maja odbędą się w Obornikach powiatowe obchody święta Konstytucji 3 maja. Uroczystości rozpoczną sie o godz. 12:00.

W powiecie obornickim przyjęto zasadę organizacji uroczystości w sposób sztafetowy. Każdego roku gospodarzem obchodzonego święta jest inna gmina. W roku 2014 będą to Oborniki, które tę role pełniły ostatnio w 2011r.

Pierwszą odsłoną jutrzejszego święta będzie msza św., która odbędzie w się w kościele pw. NMPW. Po przejściu na Rynek rozpocznie się rekonstrukcja historyczna z udziałem króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. 

Zapraszamy w imieniu Burmistrza Obornik Tomasza Szramy.

3-Maja

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież