Casting do Fotocooltury

Casting do FotocoolturyPrzygotowania do festiwalu Fotocooltura idą pełną parą. Organizatorzy na 18.04.14 zapowiedzieli casting dla osób chcących wystąpić w fotocoolturowym filmiku.

Potrzebujemy 16 osób, zrobimy im kilka zdjęć które potem złożymy jako animacja do filmu w konwencji happy – powiedział nam Kosma Walkowiak.

Nie chodzi o tancerzy, to możeś być TY, wystarczy radość życia :).  18.04.14 o godzinie 18:00 w OOK. Zapraszamy

Komentarze  

#2 bleble 2014-04-18 11:45
Cytuję obornik:
ALE SUCHAR ! W TYM ROKU FOTOCOOLTURA TEŻ BĘDZIE KLAPĄ ! :lol:
chyba napisałeś to tylko aby podgrzać dyskusję, mi się podobało. A w tym roku na pewno pójdę na Kydryńskiego, lubię jego głos i sposób narracji, ten występ może być bardzo intersujący, inne imprezy również zapowiadają się ciekawie.
Cytować
-1 #1 obornik 2014-04-18 09:46
ALE SUCHAR ! W TYM ROKU FOTOCOOLTURA TEŻ BĘDZIE KLAPĄ ! :lol:
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież