Kreatywni Wiosną

Kreatywni WiosnąZachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Agatę Jackowiak (Ajotkę) oraz firmę Printu. Konkurs trwa od 9.04.2014 - 23.04.2014 roku do godziny 23:59.

Nie trzeba posiadać super sprzętu, wypasionych lustrzanek. Wystarczy smartfon. W obiektywnie swojego smartfona należy uchwycić tegoroczną, polską wiosnę.

Jak podkreśla organizatorka mają to być zdjęcia zrobione “teraz” i w Polsce.

Szczegółowy regulamin konkursu zamieszczono na stronie http://konkurstagram.tumblr.com/post/82180348123/regulamin

Nagrodami w konkusie są:
4-6 miejsce - 3 fotoksiążki 19x13 20 str w oprawie miękkiej,
2-3 miejsce - 2 fotoksiążki 20x20 20 str w oprawie twardej,
1 miejsce - 1 fotoksiążka 25x20 20 stron w oprawie twardej.
Dodatkowo dla każdego uczestnika konkursu przewidziana jest nagroda niespodzianka.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym konkursie.

Organizatorką i pomysłodawcą konkursu jest mieszkanka Obornik. Uczennica ostatniej klasy tutejszego LO Agata Jackowiak, codziennie zaraża kolejne osoby swoją pasją, swoją twórczością. Profil Agaty na Instagramie obserwuje już prawie 29 tysięcy osób, to imponująca liczba. Jeden z użytkowników Instagramu napisał w komentarzu do fotografii Agaty:

"piękne jest to, że w tym malutkim świecie potrafisz dostrzec to, co inni mijają codziennie a nawet tego nie zauważają. Ty potrafisz to wykorzystać i pokazać w ciekawej perspektywie ;) "

Teraz kolej na CIEBIE, do 23 kwietnia zrób zdjęcie. W najbliższych dniach będziemy obserwować eksplozję WIOSNY. Przyroda budzi się z zimowego snu. Nie przegap pękających paczków, kiełkującej trawy. Wiosenne emocje wywołują wiele pozytywnych uniesień, ach WIOSNA ...

Komentarze  

#1 ludek 2014-04-10 02:14
Widzę, ze Ajotka trafiła nawet na eoborniki. GRATULACJE!!
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież