Komedia szpitalna z Waldkiem z Kiepskich w OOK!

Bartek Żukowski wystąpi na scenie OOK (fot. https://www.facebook.com/pages/Bartosz-%C5%BBukowski/191335894270804)23 maja br. w Obornickim Ośrodku Kultury wystawiona zostanie wystawiona komedia szpitalna "Czy na sali jest lekarz?". Bilety można już kupić!

W roli jednego z bohaterów komedii zobaczyć będzie można m.in. Bartka Żukowskiego - odtwórcę roli Waldusia w serialu Kiepscy. Zapowiada się więc duża dawka śmiechu.

Dwugodzinny spektakl rozpocznie się o godz. 18:00. Bilety w cenie 65 zł są do nabycia w sekretariacie OOK (61 296 14 24) oraz u organizatora pod nr tel. 603-233-363.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież