Recital Agnieszki Różańskiej w OOK

Dziś recital Agnieszki Różańskiej w OOK29 kwietnia w Obornickim Ośrodku Kultury odbędzie się recital Agnieszki Różańskiej. Początek już o godz. 19:00.

Agnieszka Różańska to polska aktorka filmowa i teatralna urodzona w Poznaniu. Ukończyła wydział aktorski PWSFTviT w Łodzi w 1995r. Jest aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu.

Otrzymała kilka nagród w tym m.in.:

* 1997: Medal Młodej Sztuki "Głosu Wielkopolskiego" za kreacje aktorskie w spektaklach poznańskiego Teatru Nowego:"Roberto Zucco", "Czajka", "Zimowa opowieść"

* 1996: Nagroda Główna za rolę Niny Zariecznej w "Czajce" Czechowa w Teatrze Nowym w Poznaniu na XXXVI Kaliskich Spotkaniach Teatralnych.

* 1995: Nagroda na XVI Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież