Będzie kolejny koncert hiphop w Obornikach (film)

W OOK koncertować będą Śliwa i Kubiszew4 kwietnia fani muzyki hiphop będa mieć kolejne swoje święto. W Obornickim Ośrodku Kultury koncertować będą bowiem Śliwa oraz Kubiszew.

Zanim jednak oni wystąpią na scenie to fani hiphopu zobaczą także lokalnych wykonawców. Będą to: ZAGI, WHITE.E, FRĄCEK, M.GNOT, Cieja i MICHAŁ TOS.

Bilety można zamawiać już dziś. Zatem dzwońcie! 605-600-494, 61 29 61 424. Bilety można kupić w cenie 15 zł. W dniu koncertu koszt wejściówki wynosić będzie 20 zł.

Komentarze  

#1 odzywki na miesnie 2014-12-01 01:57
Hi there, all is going nicely here and ofcourse every one is sharing facts, that's actually excellent, keep up writing.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież