Wielkanocne klimaty w Rożnowie

Zapraszamy na warszaty wielkanocne do Rożnowa (fot. polki.pl)Stowarzyszenie Rożnowo Razem zaprasza wszystkich na zajęcia pt. "Wielkanocne pisanki". Odbędą się one 30 marca.

W ramach zajęć przewidziano malowanie, kolorowanie i dekorowanie jajek. Wszystko to w miłej atmosferze przy kawie. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 marca. Koszt uczestnictwa w zajęciach to jedyne 10zł.

Spotkanie odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury. Początek wyznaczono na godz. 16:00. Więcej informacji można uzyskać pod numerami tel.: 602-616-125, 661-668-941.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież