Mała Zuzia potrzebuje naszej pomocy!

Mała Zuzia potrzebuje naszej pomocy!

Zuzanna Dukarska potrzebuje wózek inwalidzki. Dla małej dziewczynki z pomocą rusza CatClan z Iloną Tadla na czele.

Zuzia urodziła się 6 czerwca 2008 roku. Podczas porodu przeszła niedotlenienie w wyniku czego jest chora na Mózgowe Porażenie Dziecięce z padaczką lekooporną. Ma obustronny niedosłuch, niedowidzi na prawe oko - ma bliznę siatkówkowo-naczyniówkową po Cytomegalii. Do tego ma zaburzoną krzepliwość krwi von Willenbrandta.

Już 16 marca 2014 roku na hali sportowej OCS odbędzie się MARATON FITNESS połączony z bardzo szczytnym celem - zbiórką pieniędzy dla Zuzanny. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na konto Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” dla Zuzanny Dukarskiej. Więcej o Zuzi znajdziecie na www.zuziadukarska.pl

Kadra instruktorska: Ilona Tadla, Weronika Rakoczy, Damian Brandt.

PLAN MARATONU:

13:00-13:45 Rejestracja

13:50 Otwarcie

14:00-15:00 STEP - Ilona Tadla

15:15-16:15 STEP+SHAPE - Damian Brandt

16:30-17:30 Hi-Lo+ABT - Weronika Rakoczy

17:35-17:55 Stretching - Ilona Tadla

18:00 Zakończenie.

Dobrowolna opłata startowa: minimalna 30,00 zł./3,5h.

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub http://catclan.pl/zapisy z dopiskiem "Maraton Fitness dla Zuzi Dukarskiej" lub u Ilony Tadla w studiu CatClan.

Zuzię można też wspomóc dokonując wpłat na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa

Bank BPH S.A. Oddział w Warszawie

Nr konta 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

Z dopiskiem „10089 Dukarska Zuzanna – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.”

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież