Happysad i Perfect gwiazdami Dni Obornik

Happysad i Perfect gwiazdami Dni Obornik

UM w Obornikach zorganizował  5 marca specjalną konferencję prasową, której głównym tematem były tegoroczne Dni Obornik, odbędą się one w ostatnim tygodniu czerwca tj. 23-29.06.14.

Spotkanie poprowadził Burmistrz Tomasz Szrama wraz z Krzysztofem Nowackim, dyrektorem OOK Adamem Krasickim i Krzysztofem Sroką.

Największa kulminacja imprez przypada  zwyczajowo w ostatnie trzy dni, czyli piątek, sobotę i niedzielę. W tych dniach organizatorzy planują:

Piątek 27 czerwca

- 13:00 Sesja Rady Miejskiej

- 17:00  występy zespołów tanecznych (targowisko)

- 20:30 Koncert zespołu Happysad (targowisko)

- 22:30 Koncert zespołu Perfect (targowisko)

- 00:00 Dyskoteka pod chmurką  (targowisko)

Sobota 28 czerwca

- 10:00 – 16:00 „Sobota ze smakiem”- impreza będzie promowała tematy kulinarne oraz lokalne firmy. Będziemy mieli szanse zobaczyć na żywo etapy tworzenia wielu potrwa i poznamy sekrety lokalnych przysmaków.

-17:00 Wianki – tematem przewodnik stał się „Nadwarciański Bulwar”. Na zakończenie dnia  tradycyjny już pokaz sztucznych ogni.

Niedziela 29 czerwca

- Półmaraton „Bieg o złotą pyrę” – w ramach biegu zagwarantowany posiłek regeneracyjny, czyli pyra z gzikiem, na trasie natryski dla biegaczy oraz pamiątkowe koszulki i medale.

- III Mistrzostwa Polski Samorządowców w bieganiu

- Festyn poświęcony 675 rocznicy lokacji naszego miasta jako siedziby miejskiej. Wydarzenie takiego typu odbyło się ostatnio w latach 80’.

A Wy drodzy czytelnicy co sądzicie o planie  największej i najhuczniejszej imprezie Obornik?

Czy Happysad i Perfect to dobry wybór?

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież