ROCK obOOK już 15 marca (film)

Rock obOOK z zespołem StonnardZapraszamy 15 marca do Obornickiego Ośrodka Kultury na rockowy wieczór. Na scenie zobczymy m.in. zespół Stonnard.

Sobotni koncert odbędzie się w ramach inicjatywy "ROCK obOOK". Na scenie Ośrodka zobaczymy zespoły spoza gminy Oborniki. Będzie więc można zobaczyć na żywo StonnardThe Cashed, które można było zobaczyć w Rogozińskim Centrum Kultury m.in. podczas rockowych zaduszek.

Ceny biletów w przedsprzedaży to jedyne 5 zł. W dniu koncertu cena wynosi 10zł. Początek imprezy o godz. 19:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież