Bilety na Łowcy.B rozlosowane

Bilety na ŁowcyB rozlosowanePrzyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu na dwa podwójne zaproszenia do OOK na koncert kabaretu Łowcy.B. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział!

W konkursie zadaliśmy pytanie: Jaką ksywę ma członek kabaretu Sławomir Szczęch? Prawidłowa odpowiedź to: “Zlew”. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi prawidłowo na pytanie odpowiedziało 18 osób, gratulujemy wiedzy.

W wyniku losowania podwójne zaproszenia wygrali:
- Kozłowski Dawid
- Marcin Kubiak

Zgodnie z regulaminem konkursu osoby te muszą zgłosić się osobiście po odbiór biletu w biurze OOK do dnia 25 lutego, w wypadku gdy nie zgłoszą się dokonamy losowania uzupełniającego.

Bilety na koncert są jeszcze dostępne, można je kupić w kasie OOK za jedyne 37 zł. rezerwacji można dokonywać pod nr tel.: 605 600 494 oraz 61 296 14 24. Występ kabaretu 28 lutego o godz. 17:30.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież