Jak przetrwać w szkole i nie zwariować?

W sobotę 15 lutego do Obornickiego Ośrodka Kultury zawita Jan Wróbel. Opowie o tym, jak sobie radzić w szkole.

Jan Wróbel to publicysta Wprost i Dziennika Gazeta Prawna. Znany jest wielu osobom z napsianego przez siebie poradnika "Jak przetrwać w szkole i nie zwariować?". Jego wypowiedzi słyną z bezpośredniości, ale są wyważone. Zapowia się na naprawdę ciekawy wieczór. Zapraszając na sobotnie spotkanie z Janem Wróblem w ramach "Kij w mrowisko ..." przytaczamy jedną z jego wielu wypowiedzi:

"Wywiadówki są archaiczne. Nie należy na nie chodzić, należy natomiast się na nich pokazać. Kiwnąć głową, w odpowiednim momencie zrobić zafrasowaną minę."

Chcecie usłyszeć więcej? Bądźcie w sobotę w OOK o godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież