Walentynki w hawajskich rytmach w OOK

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na zabawę taneczną. Walentynkowa impreza odbędzie się w hawajskim klimacie.

Uczestnicy Dni Obornik z 2013r. mają zapewne jeszcze w pamięci hawajskie rytmy na ul. Gołaszyńskiej. OOK proponuje powrót do tego klimatu. Tym razem z okazji Walentynek. 14 lutego o godz. 19:00 rozpocznie się KOKOS PARTY. Podczas imprezy, która skierowana jest do młodzieży, wybrani zostaną król i królowa tanecznych połamańców i stylizacji.

Hawajski stół, niezapomniany klimat i taneczne rytmy to propozycja OOK na spędzenie dnia zakochanych. Cena biletu to 10 zł. W przypadku osób, które przyjdą w stroju hawajskim, cena wynosi jedyne 5 zł. Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież