Przejdź do głównej treści

OOK zaprasza na warsztaty muzyczne

| Łukasz | Zapowiedzi kultura

Za tydzień w Obornickim Ośrodku Kultury odbędą się warsztaty muzyczne dla dzieci.

Pracownia muzyczna BELZMUZA zaprasza dzieci do OOK. Tam w sali kameralnej odbędą się warsztaty muzyczne. 

Belmuzowe rytmy to:
- gra na instrumentach
- tworzenie własnych utworów
- taniec
- improwizacja
- śpiew 
- zabawy muzyczno-ruchowe
- aktywne słuchanie muzyki
- zabawy sensoryczne z muzyką
- kształtowanie poczucia rytmu

Warsztaty odbędą się 11.01.2025 roku, tj. w sobotę. Zapisy można dokonywać w OOK osobiście lub telefonicznie: 605600494. Koszt spotkania to 35 zł. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci w wieku 2-6 lat. 

Zapraszamy. 

„Wieczory Objezierskie” wracają z ognistą propozycją. 30 listopada 2025 r. Dom Kultury w Objezierzu wypełnią brzmienia flamenco w wykonaniu zespołu Danza del Fuego.
Już 6 grudnia spotkamy się na świątecznym jarmarku w Rogoźnie. Na gości czeka mnóstwo muzyki, atrakcji i zimowej atmosfery! 
GOK Ryczywół zaprasza 22 listopada 2025 r. na stand-up Tomka Nowaczyka z najnowszym programem „Głowa wolnodojrzewająca”.
Centrum Kultury w Rogoźnie zaprasza na koncert „Od Wiednia do Paryża”, w którym zabrzmią najważniejsze europejskie klasyki oraz musicalowe przeboje.
Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza 22 listopada 2025 r. na koncert Fryderyki Warguły z zespołem. Wydarzenie odbędzie się w Sali Kameralnej o godz. 18:00.
RCK szykuje teatralny wieczór pełen muzyki, humoru i emocji. 14 grudnia 2025 - „Recepta na Szczęście” to komedia romantyczna z koncertowym brzmieniem, która pokazuje, że miłość potrafi zaskoczyć w każdym wieku.
Miłośnicy muzyki popularnej mają dziś w Rogoźnie wyjątkową okazję – na scenie RCK pojawią się gwiazdy znane z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Czeka Was ponad dwie godziny świetnej zabawy.