Przejdź do głównej treści

Miksuj styl

| Marcin | Zapowiedzi kultura

MIKSUJ STYL to pierwsza edycja imprezy zaproponowana przez OOK, łączącej gatunki muzyczne. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści.

Organizatorzy zachęcają do udziału obiecując dobrą muzykę, zabawę i atrakcje artystyczne. Podczas eventu będzie możliwość spotkania się z artystą street artu Bartem Sucharskim. Nie zabraknie również after party w postaci setów Dj'skich.

Impreza odbędzie się 16.03 o godzinie 18:30 i potrwa do około 2:00 – OOK sala kameralna

Bilety w cenie 20 zł na https://www.bilety24.pl/koncert/553-miksuj-styl-102924?id=572283

plakat: OOK
3 maja 2026 r. w Parku OOK w Obornikach odbędzie się piknik „Tacy Jesteśmy”. Organizatorzy przygotowali koncerty i atrakcje, a prognozy zapowiadają ciepłą i bezdeszczową pogodę.
Majówka w Rogoźnie zapowiada się wyjątkowo i już teraz wiadomo, że targowisko miejskie „Mój Rynek" przez dwa dni – 1 i 2 maja 2026 roku – zamieni się w centrum rozrywki dla całej gminy i okolic.
Gmina Ryczywół zaprasza na wspólne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Obornikach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Bobas w bibliotece".
Dzisiaj, 12.04.2026 r., w Obornikach zobaczymy spektakl o relacjach, które potrafią się skomplikować przez brak szczerości. „Za przeproszeniem, Artysta” to kameralna opowieść o emocjach, które zna każdy.
Przed galą mikroFONIA OPEN 2026 w Rogoźnie odbędzie się finał powiatowy konkursu. W dniach 10–11.04.2026 r. uczestnicy zaprezentują się na scenie według szczegółowego harmonogramu.
I Rogozińską Galę RogArt - wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które celebruje talent, pasję i twórczość mieszkańców Gminy Rogoźno, zaplanowano na dzisiejsze popołudnie, start o godzinie 17:00.