Przejdź do głównej treści

"Nago w kisielu" w OOK

| Marcin | Zapowiedzi kultura

Niedzielny wieczór można spędzić na wesoło i kulturalnie w OOK. Na scenie domu kultury zaprezentowana będzie komedia „Nago w kisielu” w wykonaniu Teatru Jedyny Taki.

Bohaterkami komedii „Nago w kisielu” są niespełnione aktorki z prowincjonalnego teatru, wiodące jednostajne życie, przebywając więcej w garderobie, niż na scenie. Aż tu nagle pojawia się On, a wraz z nim szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Jeśli są Państwo ciekawi, do czego będą zdolne posunąć się dwie zdeterminowane artystki, dlaczego i na kogo warto mieć haka w sytuacji, kiedy pojawi się enigmatyczny On, to zapraszamy na pełen pikanterii, przewrotnego dowcipu oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji spektakl.

Teatr Jedyny Taki powstał w maju w 2021 roku pod wpływem natchnienia, kiedy to po ponad rocznym zamknięciu instytucji kultury z powodu pandemii społeczeństwo jak nigdy spragnione było obcowania ze sztuką, obecności drugiego człowieka i przebywania w atmosferze lekkości, uśmiechu, pozytywnych wibracji i dozy dobrego humoru.

źródło: www.bilety24.pl

 

Już 6 września (sobota) w godzinach 13:00–21:00 spotykamy się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rogoźnie, by wspólnie świętować i integrować się międzypokoleniowo! - informuje strona rogozińskiego urzędu.
Rynek w Obornikach ponownie rozbrzmiewa muzyką – a my szykujemy się na kolejne spotkanie z kulturą pod gołym niebem. Do Obornik przyjeżdża gwiazda światowej sławy – Urszula Dudziak wraz z córką Miką Urbaniak.
Lato w Obornikach nabierze nowego, muzycznego wymiaru. Już 26 lipca na Rynku wystartuje cykl koncertów plenerowych „Letnie Konstelacje Dźwięków”, który przez kolejne sobotnie wieczory będzie przyciągać mieszkańców i gości wyjątkowymi brzmieniami.
Już w piątek, 9 sierpnia 2025 r., Park Obornickiego Ośrodka Kultury po raz kolejny stanie się muzycznym sercem miasta. W ramach wydarzenia „Gwiazdy w Parku” na plenerowej scenie wystąpią dwie wyjątkowe osobowości polskiej muzyki młodego pokolenia – Wiktor Dyduła i FANKA (Anna Wójcik).
Summer Beach Revolution to nowa jakość i świeży klimat na muzycznej mapie regionu, dzięki współpracy Summer Revolution Festivals z Rogozińskim Centrum Kultury. To nie zwykła impreza — to prawdziwa SUMMER BEACH REVOLUTION!
Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny koncert z cyklu MAŁA CZARNA, który odbędzie się w sobotę, 20 lipca o godz. 17:00 w klimatycznym otoczeniu parku przy Młynie Dahlmanna.
W najbliższą sobotę, 13 lipca o godz. 17:00, zapraszamy Was serdecznie do malowniczego parku przy młynie Dahlmanna, gdzie odbędzie się kolejna edycja naszej muzycznej serii MAŁA CZARNA!