Skip to main content

Moralność Pani Dulskiej w weekend w OOK

| Łukasz | Zapowiedzi kultura

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Obornickiego Ośrodka Kultury na spektakl pt. "Moralność Pani Dulskiej". 

Po raz kolejny zapraszamy na spektakl, który zdobył uznanie widzów! "Moralność Pani Dulskiej" na podstawie dramatu Gabrieli Zapolskiej już 11.02.2024 r. o godz. 17:00 w sali kameralnej Obornickiego Ośrodka Kultury.
Reżyseria: Mikołaj Wołochowicz
Scenariusz: Marlena Konieczna
Wstęp wolny - informuje OOK.

Topienie Marzanny w Jaraczu

Kolejny raz w Muzeum Młynarstwa w Jaraczu odbędzie się inscenizacja obrzędu topienia Marzanny. Impreza odbędzie się 17.03.2024 od godziny 11:00.

Adam Woronowicz w OOK

Na kanapie dla gwiazd w OOK zasiądzie doskonały aktor Adam Woronowicz. 

Miksuj styl

MIKSUJ STYL to pierwsza edycja imprezy zaproponowana przez OOK, łączącej gatunki muzyczne. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści.

"Nago w kisielu" w OOK

Niedzielny wieczór można spędzić na wesoło i kulturalnie w OOK. Na scenie domu kultury zaprezentowana będzie komedia „Nago w kisielu” w wykonaniu Teatru Jedyny Taki.

Orgasmatron + 4Szmery w OOK

Na scenie OOK w Obornikach 15 marca wystąpią dwie fenomenalne super grupy: Orgasmatron - grupa hołdująca twórczości Lemmyego Kilmistera i formacji Motörhead, złożona ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej.

DREAMS – SPEKTAKL TEATRU TAŃCA KONCEPT

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl. Tym razem widownia uda się w podróż w marzenia.

XXIX Ognisko pod dębem Przemysł II

Ponownie zapłonie ognisko pod Dębem Przemysła II w Marlewie, spotkanie upamiętniające śmierć króla Przemysła II odbędzie się 10.02.2024, o godzinie 14:00