Skip to main content

OOK zaprasza ?

| MP | Zapowiedzi kultura

Zachęcamy do skorzystania z oferty obornickiego Ośrodka Kultury. Szczegóły najbliższych wydarzeń zdradza dyrektor OOK Adam Krasicki.

No i przyszła jesień, ale to nie powód do zmartwień. Zwłaszcza, że w Obornickim Ośrodku Kultury przewidzieliśmy na sezon jesienny szereg interesujących koncertów. Jeszcze w październiku koncert Agaty Michalik "Barwy polskiej piosenki" (21.10.23 godz. 18:00), Pani Agata, pochodząca z Polski Południowej, mieszka w Obornikach, już od kilku lat brała udział w kilku naszych projektach. Ma wspaniały głos i myślę, że spotkanie z nią będzie interesującym przeżyciem.

Także w październiku "Szlagierowy zawrót głowy" (28.10.23, godz. 17:00), coś dla wielbicieli tV Silesia, w koncercie wystąpi m.in. bardzo popularny Michał Szołtysek.

Początek listopada to tradycyjnie Zaduszki muzyczne (5.11.23, godz. 17:00) Koncert przygotowują Marcin Samolczyk, Marzena Osiewicz i Robert Stachowiak - to jest gwarancja wysokiej jakości. Tym razem wysłuchamy wspomnień o Annie Jantar.

6 listopada, Koncert operetkowy z patriotyczną nutką.

12 listopada, dzień po Święcie Niepodległości, Koncert Polski, wybitny pianista Janusz Olejniczak w repertuarze Chopinowskim i nie tylko.

18 listopada (o 18:12), spotykamy się na kolejnych urodzinach zespołu Bras Band Oborniki. Będzie nowy repertuar.

Zwieńczeniem jesiennego cyklu koncertowego będzie recital Michała Bajora (3.12.23 godz. 18:00). To wybitny artysta, myślę, że na spotkanie z nim nie muszę Państwa namawiać.

 

W najblizsza sobotę, 25.05.2024 odbędzie się w Jaraczu "Dzień seniora nad Wełną". Impreza zaplanowana jest od godziny 9:00 do 16:00.
Obornicki Ośrodek Kultury budując efekt napięcia, sukcesywnie publikuje informacje na temat tegorocznych Dni Obornik, które jak już wiemy, odbędą się :).
Zapraszamy na integracyjną imprezę odbywająca się w OOK, w której czasie zbierane będą pieniądze na leczenie Filipa Namysłowskiego.
Według informacji z OOK zostały już ostatnie bilety na platformach internetowych! To będzie, specjalny koncert stworzony dla Obornickiego Ośrodka Kultury, warto tam być!!
Wieczór autorski Joanny Bonowicz, autorki książki „To lato będzie inne” w OOK.
 Wiosenna dawka energii w ramach kolejnego Cafe Cooltura w OOK 26.04.2024.
Kolejny raz w Muzeum Młynarstwa w Jaraczu odbędzie się inscenizacja obrzędu topienia Marzanny. Impreza odbędzie się 17.03.2024 od godziny 11:00.