Skip to main content

OOK zaprasza ?

| MP | Zapowiedzi kultura

Zachęcamy do skorzystania z oferty obornickiego Ośrodka Kultury. Szczegóły najbliższych wydarzeń zdradza dyrektor OOK Adam Krasicki.

No i przyszła jesień, ale to nie powód do zmartwień. Zwłaszcza, że w Obornickim Ośrodku Kultury przewidzieliśmy na sezon jesienny szereg interesujących koncertów. Jeszcze w październiku koncert Agaty Michalik "Barwy polskiej piosenki" (21.10.23 godz. 18:00), Pani Agata, pochodząca z Polski Południowej, mieszka w Obornikach, już od kilku lat brała udział w kilku naszych projektach. Ma wspaniały głos i myślę, że spotkanie z nią będzie interesującym przeżyciem.

Także w październiku "Szlagierowy zawrót głowy" (28.10.23, godz. 17:00), coś dla wielbicieli tV Silesia, w koncercie wystąpi m.in. bardzo popularny Michał Szołtysek.

Początek listopada to tradycyjnie Zaduszki muzyczne (5.11.23, godz. 17:00) Koncert przygotowują Marcin Samolczyk, Marzena Osiewicz i Robert Stachowiak - to jest gwarancja wysokiej jakości. Tym razem wysłuchamy wspomnień o Annie Jantar.

6 listopada, Koncert operetkowy z patriotyczną nutką.

12 listopada, dzień po Święcie Niepodległości, Koncert Polski, wybitny pianista Janusz Olejniczak w repertuarze Chopinowskim i nie tylko.

18 listopada (o 18:12), spotykamy się na kolejnych urodzinach zespołu Bras Band Oborniki. Będzie nowy repertuar.

Zwieńczeniem jesiennego cyklu koncertowego będzie recital Michała Bajora (3.12.23 godz. 18:00). To wybitny artysta, myślę, że na spotkanie z nim nie muszę Państwa namawiać.

 

Rogoziński Bożonarodzeniowy Jarmark już w niedzielę

W niedzielę 10 grudnia odbędzie się w Rogoźnie świąteczny jarmark.

Kino powraca do Obornickiego Ośrodka Kultury

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z filmowymi premierami. Na kinomanów czekają: "Uwierz w Mikołaja", 'Wonka, "Trolle 3" i "Chłopi".

Obornickie Katarzynki już od piątku w bibliotece

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy przeżyje w najbliższy weekend prawdziwe oblężenie. W dniach 24 - 26 listopada odbędą się bowiem Katarzynki.

Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z Argentyną

Klub Podróżnika zaprasza na podróż do Argentyny. Spotkanie odbędzie się w OOK 9 grudnia.

11 listopada. Narodowe Święto Niepodległości w Rogoźnie

Gmina Rogoźno zaprasza na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Maki w OOK

Książka „Maki” to spore wyzwanie czytelnicze z literaturą obozową. Książka o radzeniu sobie z własnymi trudami i walką o przetrwanie i przebaczenie w obozie koncentracyjnym Auschwitz Birkenau.

Rogoźno. Orkiestra dla Miasta – Miasto dla Orkiestry

21 października 2023 odbędzie się koncert Orkiestry Dętej im. E. Korybalskiego w Rogozińskim Centrum Kultury, cel szczytny – muzycy zbierają fundusze na nowy instrument! Każdy zakupiony bilet przybliży muzyków do zakupu nowego instrumentu. Bilety będzie można zakupić bezpośrednio przed koncertem....