Skip to main content

Moc Muzyki.4 już w sobotę w Ryczywole

| Łukasz | Zapowiedzi kultura

W sobotę 10 czerwca w Ryczywole odbędzie się 4 edycja festynu charytatywnego Moc Muzyki. Tym razem będą zbierane środki na leczenia Janka i Nikosia.

To ma być największa w historii Ryczywołu akcja charytatywna. Przez całą sobotę 10 czerwca na łąkach za firmą ŁUK-MAR odbędzie się cykl koncertów. Wśród artystów na scenie zobaczymy m.in. Bartka Tecława czy Błażeja Draba. Na uczestników festynu czeka moc atrakcji, w tym m.in, prawie 40 metrowy wysięgnik z koszem. Tego też dnia w Ryczywole rozpocznie się oficjalnie sezon motocyklowy.  Wśród innych atrakcji znaleźć będzie można: balon lotniczy, pokaz motolotni, pokaz walk karate, samolot, aikido, kiermasze, fotobudka, czy pokazy ratownicze. 

Pamiętajcie! Sobota, 10 czerwca, godz. 12:00. Ryczywół ul. Leśna! Możecie pomóc Jankowi i Nikosiowi z Wiardunek. 

Obornickie Katarzynki już od piątku w bibliotece

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy przeżyje w najbliższy weekend prawdziwe oblężenie. W dniach 24 - 26 listopada odbędą się bowiem Katarzynki.

Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z Argentyną

Klub Podróżnika zaprasza na podróż do Argentyny. Spotkanie odbędzie się w OOK 9 grudnia.

11 listopada. Narodowe Święto Niepodległości w Rogoźnie

Gmina Rogoźno zaprasza na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Maki w OOK

Książka „Maki” to spore wyzwanie czytelnicze z literaturą obozową. Książka o radzeniu sobie z własnymi trudami i walką o przetrwanie i przebaczenie w obozie koncentracyjnym Auschwitz Birkenau.

Rogoźno. Orkiestra dla Miasta – Miasto dla Orkiestry

21 października 2023 odbędzie się koncert Orkiestry Dętej im. E. Korybalskiego w Rogozińskim Centrum Kultury, cel szczytny – muzycy zbierają fundusze na nowy instrument! Każdy zakupiony bilet przybliży muzyków do zakupu nowego instrumentu. Bilety będzie można zakupić bezpośrednio przed koncertem....

Budziszewko zaprasza na konkurs latawców

Budziszewko będzie tegorocznym gospodarzem konkursu latawców. Odbędzie się on w ostatni weekend października. 

OOK zaprasza ?

Zachęcamy do skorzystania z oferty obornickiego Ośrodka Kultury. Szczegóły najbliższych wydarzeń zdradza dyrektor OOK Adam Krasicki.