fbpx

Herbaciany aromat Chin w OOK

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z Chinami. 

Na pierwsze spotkanie Klubu Podróżnika OOK zostały jeszcze wolne miejsca. 17 września zagości osoba, która zna Chiny jak własną kieszeń. Anatol Ilnicki fascynuje się tym ogromnym krajem, ale jeszcze bardziej herbatą. Gość OOK posiada dyplom mistrza herbacianego. 

A co w programie spotkania? 

- Spotkanie z podróżnikiem, który Chiny zna jak własną kieszeń: Anatol Ilnicki fascynuje się Chinami a jeszcze bardziej chińską herbatą, o której mógłby opowiadać godzinami. Opowie o swoich pasjonujących podróżach do tego kraju oraz przedstawi masę ciekawostek na temat tego kraju.
- Anatol prowadzi Herbaciarnia Art of Tea w Poznaniu i jest jedynym w swoim rodzaju dyplomowanym mistrzem ceremonii parzenia chińskiej herbaty w Polsce. Jego wykształcenie w tej dziedzinie to: dyplom mistrza herbacianego (Beijing, Chiny), kurs z ceremonii dynastii Han (Beijing, Chiny) oraz kurs z ceremonii dynastii Tang (Beijing, Chiny). Na naszym spotkaniu zdradzi nam tajniki herbacianej tradycji, a każdy uczestnik będzie miał okazję wziąć udział w degustacji wyśmienitej herbaty.
- Wydarzeniu towarzyszyć będzie tradycyjna muzyka, która wprowadzi miły, orientalny klimat. Pomoże ona ukoić zmysły oraz otworzy umysły na nowe doświadczenia.
- Po spotkaniu OOK zaprasza uczestników na kreatywne warsztaty plastyczne prowadzone przez Jadwigę Majchrzak-Zagrodnik. Pozwolą one uwolnić kreatywność każdemu niezależnie od wieku. Przedmiotem prac będą chińskie lampiony w oryginalnym wydaniu, które mogą ozdobić i ocieplić wizualnie pokój każdego podróżnika!
 
OOK zaprasza wszystkich chętnych bez względu na wiek.
 
Zapisy: tel. 605-600-494