Kameralna TV zaprasza o 19:00

Obornicki Ośrodek Kultury rozpoczyna dziś nowy projekt.

Kameralna TV to nowa propozycja kulturalna Obornickiego Ośrodka Kultury. W czwartek 30 kwietnia o 19:00 rozpocznie się Kameralna TV. Co to takiego? Ma to być cotygodniowy LIVE OOK! Spotkania ze znanymi i nieznanymi oborniczanami. Humor, relaks, kreatywne pomysły zapewnione! W roli prowadzących zadebiutują #KlaudiaIgnas i #KarolinaSteinke. W programie m.in. : Manualni, Śledź w sieci, Groch z kapustą, Loża 122, W to mi graj, Kameralny koncert i Kameralna domówka!...co się kryje za tymi nazwami...dowiesz się niebawem! - czytamy na profilu OOK. 

Zapraszamy w imieniu organizatorów na premierowy odcinek Kameralnej TV. Start o 19:00. youtube.com/kameralna

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież