Obchody 3 maja w Ryczywole

Przez wiele lat społeczeństwo Ryczywołu było przyzwyczajone do obchodów Święta Konstytucji 3 Maja na ryczywolskim rynku. W tym roku z powodu sytuacji związnej z koronawirusem obchody będą dostępne online. Gmina Ryczywół przygotowała program uroczystości.

W 2020 roku przewiduje się obchody 229 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja inne niż zwykle.

  • 10:15 - Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz o zdrowie dla wszystkich mieszkańców (Transmisja online)
  • 11:00 - Złożenie symbolicznej wiązanki pod obeliskiem przez Wójta Gminy Ryczywół i Przedstawicieli Samorządu
  • 15:00 - Opublikowanie specjalnego filmu przygotowanego na tę okoliczność.

 

3 maj plakat

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież