Niedziela dniem premier filmowych w OOK

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza w niedzielę na 5 seansów filmowych!

Dzień premier filmowych - tak można podsumować ofertę OOK na 8 marca. Już w samo południe wyświetlony zostanie "Gang zwierzaków". O 14:00 pojawi się zupełnie inny gatunek filmowy. "1917" to wspomnienia wydarzeń z pierwszej wojny światowej.

Po filmie nagrodzonym 3 Oscarami przeniesiemy się w realia muzyki disco polo. O 16:00 zobaczymy film "Zenek" o znanym wokaliście zespołu Akcent. Dwie godziny później czekać będzie na kinomanów kolejna polska produkacja 'Swingersi'.

Na koniec dnia OOK zaprasza na film w reżyserii Patryka Vegi "Bad boy". Ten seans zobaczymy o 20:00.

premiery filmowe ook

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2