Shadows of body w Obornikach

W niedzielę 8 marca, w Obornikach z okazji dnia kobiet zostanie otwarta w Dahlmann Centrum wystawa Shadows of body

Wystawę organizuje Grls’ Room oraz Dahlmann Centrum, będzie ona zbiorem fotografii tworzonych za pomocą #shadowsofbody. Zawierać ma zdjęcia fragmentów kobiecego ciała. Organizatorzy zachęcają oborniczanki do publikowania swoich zdjęć.

„Każda kobieta, która wrzuci swój ukochany fragment ciała z tym #, pojawi się jako autorka i dzieło na wystawie. Z mojej perspektywy jest to tyle ważny projekt, że w takim mieście jak Oborniki tolerancja, samoakceptacja, seksualność czy cielesność to tematy, które nie są poruszane w opinii publicznej” - zachęca do udziału organizatorka wystawy Sonia Przybył - "Dlatego postanowiliśmy stworzyć ciałopozytywny projekt Shadows of Body, we współpracy z G'rls ROOM, którego celem jest propagowanie miłości, akceptacji i różnorodności."

Zachęcamy do odwiedzin Dahlmann Centrum w niedzielę 8.03.2020 w godzinach 14-20. Wstęp bezpłatny.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2