19 kwietnia strażacy będa lać wodę na marinie w Obornikach

Wielkopolskie Stowarzyszenie Strażaków Ochotników zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji Lanego Poniedziałku ze Strażakami.

22 kwietnia 2019 roku kilkadziesiąt wozów strażackich zjawiło się na plaży na Strzeszynku. Celem było zbieranie środków na potrzeby Szpitala Ginekologicznego przy ul. Polnej w Poznaniu. Druga edycja odbędzie się w innym miejscu i też będzie inny cel.

Przed kilkoma tygodniami powołana została nowa organizacja, która będzie zajmowała się m.in. organizacją akcji charytatywnych. To właśnie ona, czyli Wielkopolskie Stowarzyszenie Strażaków Ochotników, stoi za drugą edycją Wielkopolskiego Lanego Poniedziałku ze Strażakami. Wydarzenie to będzie miało miejsce 19 kwietnia w Obornikach na marinie. To właśnie teren nad Wartą będzie miejscem spotkania kilkudziesięciu wozów strażackich. To tu odbędzie się cykl imprez towarzyszących temu wydarzeniu. Celem tegorocznej edycji jest wspieranie obornickiego szpitala.

Zapowiedź Lanego Poniedziałku w Obornikach

Dawid Chmielewski/Tomasz Węgrzak - youtube.com/eoborniki

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież