Zenon Martyniuk zagra w Studzieńcu na dożynkach gminnych

Zenon Martyniuk zagra koncert podczas tegorocznych dożynek gminnych w Studzieńcu k. Rogoźna.

Ostatnie miesiące to niewątpliwie pasmo sukcesów Sołtys Studzieńca. Ewa Wysocka piastująca także funkcję radnej może pochwalić się sporym osiągnięciem. Podczas tegorocznych dożynek gminnych, które odbędą się właśnie w jej miejscowości, zobaczymy na scenie Zenona Martyniuka. Gwiazdor muzyki disco polo zagra swój koncert 29 sierpnia br.

Sama radna Wysocka oprócz organizacji dożynek gminnych z Zenonem Martyniukiem ma szansę doczekać się także przebudowy drogi powiatowej do Rogoźna. Obecnie w fazie przygotowania jest projekt drogi.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież