Juliusz Kubel odwiedzi obornicką bibliotekę

Obornicka biblioteka będzie gospodarzem spotkania z Juliuszem Kublem.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Juliuszem Kublem – pisarzem i tłumaczem, dziennikarzem, autorem scenariuszy, słuchowisk radiowych, sztuk teatralnych i tekstów piosenek.Juliusz Kubel to propagator gwary wielkopolskiej i twórca postaci radiowych Starego Marycha i Heli, tłumacz na gwarę wielkopolską "Małego Księcia" ("Książę Szaranek") i "Kubusia Puchatka" ("Misiu Szpeniolek").

Pod koniec 2019 r. nakładem wydawnictwa Media Rodzina ukazał się "Kubuś Puchatek" w przekładzie Juliusza Kubla na gwarę wielkopolską pt. "Misiu Szpeniolek" i to temu wydarzeniu poświęcone będzie sobotnie spotkanie.

15 lutego 2020 (sobota) godz.11.00

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież