Orszak Trzech Króli w Obornikach

Uroczystość Objawienia Pańskiego i Orszak Trzech Króli w Obornikach 6 stycznia od godziny 12:00.

Z trzech obornickich parafii po Mszy św. o godz. 12.00 wyruszą orszaki w kierunku Rynku, gdzie przy Szopce Betlejemskiej odbędzie się pokłon królów, aniołów i pasterzy, a także krótkie kolędowanie, kwesta. Zachęcamy do udziału w orszaku. Natomiast wieczorem, o godz. 17.45, w kościele Miłosierdzia Bożego odbędzie się coroczny koncert kolęd: "Zaśpiewajmy Jezuskowi", organizowany przez chór "Con Brio".

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież