DeJessy gra dziś w mistrzostwach DJ-ów

DeJessy dziś walczy w klubie Explossion w mistrzostwach DJ-ów.

Na końcu listopada organizatorzy podali listę 30 DJ-ów, którzy zostali zakwalifikowani do finału. Ten odbędzie się dzisiejszego wieczoru w klubie Explosion w Warszawie. Jak czytamy na stronie organizatora mistrzostw:

To właśnie tutaj zostanie sprawdzona kreatywność i prawdziwe umiejętności półfinalistów. Każdy z nich będzie losował 1 z 10 pendrive’ów zawierający 6 katalogów z różnego rodzaju muzyką klubową. Organizatorzy przewidzieli 20 minut na zapoznanie się uczestnika z zawartością wylosowanego pendrive’a, który następnie zaprezentuje swój mix. Liczy się kreatywność! Szczegółowe informacje, w tym na temat dostępnego sprzętu do mix’owania, znajdziecie w opisie wydarzenia.

W ścisłym finale zobaczymy 3 DJ-ów. Zadaniem finalistów będzie 20 minutowy set DJ-a podczas nocnej imprezy w klubie Explosion, 15 grudnia od godz. 01:00. Każdy z finalistów będzie mógł skorzystać z własnego nośnika i samodzielnie wybranych utworów. Po zagranych setach i ostatecznej prezentacji swoich umiejętności – jury wybierze zwycięzcę “Clubsound DJ’s Cup 2019”. Wyniki zostaną ogłoszone około godziny 02:30.

 

Clubsound DJs Cup 2019 plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież