Zapraszamy na spotkanie z Harrym Poterrem

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki zaprasza na sobotnie spotkanie z Harrym Poterrem.

Zapraszamy wszystkich miłośników Harrego Poterra na spotkanie z magią, które odbędzie się 30 listopada (sobota) o godz. 11.00 w naszej bibliotece. W programie min. zagadki, konkursy, test wiedzy, fotobudka, prace plastyczne i niespodzianki. Zapowiada się na czarodziejskie przedpołudnie w bibliotece.

Serdecznie zapraszamy, a mugolom radzimy zostać w domu. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Fantastyczna biblioteka. Dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2