OPA – WARSZTATY HOBBYSTYCZNE DLA DOROSŁYCH

Oborniki Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty dla dorosłych.

Za nami już pierwsze warsztaty OPA: EMPATYCZNA KOMUNIKACJA DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI. Zainteresowanych pogłębieniem tematu odsyłamy do pani Agnieszki Imbiorkiewicz (tel. 609-308-898), która od listopada poprowadzi w OOK cykliczne warsztaty w tym temacie. A już niebawem, w środę 16 października 2019 r. o godz. 17.00 kolejne warsztaty, tym razem DECOUPAGE- OBRAZEK (spękanie 1 – składnikowe, które poprowadzi pani Beata Najdek GRATY U BEATY.
 
Spękanie 1-składnikowe to jedna z podstawowych technik w decoupage , niezwykle dekoracyjna i efektowna . Bardzo przydatna w wielu pracach , można stosować praktycznie na wszystkim co zdobimy: na drewnie(pudełka
, ramki, świeczniki itp.), na  szkle ( wazony, butelki, słoje itp), styropianie ( bombki,dekory itp.), co fantazja podpowie. Efektowne, a nie sprawia trudności .Każdy może je wykonać. Razem stworzymy piękne obrazki do powieszenia na ścianie . Wykonany obrazek uczestnik  zabiera ze sobą! KOSZT: 30 zł/os Obowiązują zapisy (sekretariat OOK 61 2961424/ 605600494)
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą OPA na bieżący sezon.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież