Czas na satyrę polityczną!

Zapraszamy do Obornickiego Ośrodka Kultury na spotkanie z satyrykiem Krzysztofem Daukszewiczem.

W sobotę w Obornickim Ośrodku Kultury na scenie zobaczymy felietonistę, poetę, tekściarza i satyryka w jednej osobie. Mowa oczywiście o Krzysztofie Daukszewiczu. Jego najnowszy program kabaretowy "Jedz kawiorek" dostarczy solidną dawkę humoru. Oczywiście nie zabraknie komentarzy sobotniego gościa do sytuacji politycznej w Polsce.

Warto kupić już dziś bilet na spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem. Można to uczynić w kasie Obornickiego Ośrodka Kultury lub przez portal kupbilecik.pl

Serdecznie zapraszamy!

plakat daukszewicz

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież