Ryczywół zaprasza na święto dyni

KGW nad Flintą oraz Sołectwo Ryczywół zapraszają na święto dyni.

Dynia posiada wiele wartości odżywczych i leczniczych. Stosuje się ją w wielu potrawach, jako cenne źródło witamin. Zazwyczaj dorastają do 200 kg, ale rekordzistka osiągnęła w Polsce 839 kg, ale światowy rekord został osiągnięty w Belgii. Waga wskazał prawie 1200 kg.

W Gminnym Ośrodku Kultury nie będzie jednak bicia rekordów. Na uczestników spotkania czekają smakołyki z dyni, ale także gry i zabawy. Nie zabraknie też muzyki i karaoke.

Serdecznie zapraszamy w sobotę do Ryczywołu. Początek już o 14:00.

dzien dyni gok ryczywol

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież