W sobotę Festyn z Pyrkiem

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole będzie gospodarzem Festynu z Pyrkiem.

W sobotę 28 września zapraszamy do Ryczywołu. Tam odbędzie się już V Jesienny Festyn z Pyrkiem. Impreza ma charakter sportowo-rekreacyjny, ale nie zabraknie aspektów bezpieczeństwa z samym Pyrkiem na czele. Podczas festynu odbędzie się wiele zabaw ikonkurencji. Początek imprezy wyznaczono na godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy w imieniu Rady Rodziców i Szkoły Podstawowej.

festyn z pyrkiem

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież