Jesteśmy Stąd - piosenki stulecia

Obornikci Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną odsłonę cyklu koncertów "Jesteśmy stąd".

To jeszcze jedna forma obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez nasz kraj: koncert złożony z polskich piosenek powstałych w ostatnim stuleciu. Wyboru dokonaliśmy nie według klucza chronologicznego lecz w oparciu o ich treść, bo wiadomo: (polska) piosenka jest dobra na wszystko, a jej znajomość pomoże w wielu sytuacjach życiowych. Tak przynajmniej twierdzą twórcy programu z Marcinem Samolczykiem na czele.

Koncert „Piosenki stulecia” to tegoroczna odsłona cyklu „Jesteśmy stąd”, który co roku stanowi okazję do prezentacji obornickich twórców różnych pokoleń. Tym razem wystąpią m.in.: Witek Żuromski, zespół Quiet Baloon, Kasia Najderek, Daniel Dobiegała oraz brass Band Oborniki.

Podczas koncertu wręczona zostanie także tradycyjna nageoda „Artysta stąd. Zasłużony dla życia kulturalnego Obornik”.

Zapraszamy do OOK 29 września.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież