OOK zaprasza na spektakl "Czekając na Godota"

W sali kameralnej Obornickiego Ośrodka Kultury zobaczymy spektakl pt. "Czekając na Godota".

Czekać i wierzyć, że nadejdzie… czy wyzbyć się iluzji, wykpić naiwne, nieracjonalne marzenia, poddać się …. to dylemat bohaterów sztuki „Czekając na Godota” Samuela Becketta. Didi i Gogo miotają się między tymi dwiema postawami…. Ich historia to metafora ludzkiego losu, dobrze oddająca rozterki nas wszystkich, które towarzyszą nam w trakcie podróży przez życie.

Sztukę Becketta wzięli ”na warsztat” Dawid Grądzielewski i Dawid Chudziński. Młodzi artyści, absolwenci obornickiego liceum, współpracujący z działającym przy OOK teatrem „After Work”. Premiera, która miała miejsce podczas czerwcowego jubileuszu LO spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Na początku nowego sezonu mamy kolejną okazję, aby obejrzeć ten spektakl. tym razem w OOK.
czekajac na godota plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież