70-lecie Koła Łowieckiego Orzeł

Koło Łowieckie nr 79 Orzeł będzie obchodziło w sobotę 70-lecie istnienia.

W sobotę, 31 sierpnia w Gołębowie, Koło Łowieckie nr 79 „Orzeł” obchodziło 70-lecie istnienia. Z tej okazji odbyła się pieczołowicie przygotowana uroczystość, podczas której zaprezentowano  bogatą historię koła. Liczni zaproszeni goście podkreślali, że dzisiejszy wysoki poziom gospodarki łowieckiej na naszym terenie to efekt działalności kilku już pokoleń myśliwych zrzeszonych w kole, oddanych tradycji i kulturze łowieckiej oraz pełnych szacunku dla otaczającej nas przyrody. Życzyli też satysfakcji na kolejne lata, sukcesów na niwie łowieckiej oraz wytrwałości w rozwijaniu myśliwskiej pasji.

Prezes Koła Michał Idczak oraz Zarząd Koła dziękowali osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji tego jubileuszu, w szczególności Aleksandrze Łukaszyk, sołtys Gołaszyna, która pomogła w wielu sprawach organizacyjnych jak i w wystroju okolicznościowego namiotu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież