Dożynki gminne w Ryczywole już w niedzielę

Gmina Ryczywół zaprasza w niedzielę 8 września na dożynki.

Święto plonów całej gminy odbędzie się w Ryczywole. Powrót do organizacji dożynek w Ryczywole to był jeden z pomysłów kandydata na Wójta Gminy Ryczywół, a dziś właśnie włodarza, Henryka Szramy. Uroczystości rozpoczną się mszą świętą o godz. 12:00. Potem korowód dożynkowy przejdzie na stadion przy ul. Szkolnej. Od godz. 13:30 rozpocznie się część oficjalna. Po niej do godzin wieczornych odbywać się będą koncerty.

Zapraszamy w imieniu Wójta Gminy Ryczywół i Dyrektora Gminnego Ośrodak Kultury.

plakat dozynki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież