Dziś dożynki gminne w Karolewie

Gmina Rogoźno organizuje dziś dożynki gminne. Gospodarzem będzie Karolewo.

Za tydzień będziemy świadkami gminnych świąt plonów w Bogdanowie i Ryczywole. Dziś swoje dożynki organizuje Karolewo. To ta miejscość będzie miejscem gminnego święta plonów. Przed rokiem świetną organizacją popisało się Sołectwo Kaziopole.

Co zobaczymy w Karolewie?

Świętowanie rozpocznie się o godz. 14:15 przejazdem maszyn rolniczych. 45 minut później rozpocznie się procesja dożynkowa, podczas któej złozone zostaną wieńce. Msza święta zaplanowana jest na 15:30. Po niej przyjdzie czas na obrzędy dożynkowe.

Od 18:00 rozpoczną się występy artystyczne. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Weekend.  

Patronat nad dożynkami objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Jak dojechać do Karolewa?

1. Należy dojechać do Tarnowa (DK11), a następnie skręcić na zachód do Karolewa

2. Od strony Ryczywołu najłatwiej dojechać przez Gościejewko. 

weekend

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież