THE DUMPLINGS: POCZĄTEK TRASY W OBORNIKACH!

The Dumplings wystąpią 8 października w Obornickim Ośrodku Kultury. 

 

Z jednej strony będzie to dla fanów informacja smutna: The Dumplings zawieszają działalność. Jak sami mówią: chcą odpocząć, zebrać nowe doświadczenia, poczuć nową energię….  Z drugiej strony: jest się na co cieszyć, bo przed  przerwą w działalności muzycy z Zabrza wyruszają  w trasę!
A jaki koncert otwiera trasę „Przykro mi”zespołu The Dumplings? Nasz obornicki! W piątek 08 listopada – na początku  długiego listopadowego weekendu. Bilety są już do nabycia w kasie OOK oraz na portalu https://www.bilety24.pl/   Cena 45 /50 zł. Zniżki przewidziane są dla uczniów oraz studentów (Za okazaniem legitymacji) a także posiadaczy karty „Rodzina 3+”  i Obornickiej Karty Seniora.
 
Zapraszamy do OOK!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież