Dziś otwarcie wystawy o Tadeuszu Ratajczaku (film)

W obornickiej bibliotece otwarta zostanie dziś wystawa poświęcona Tadeuszowi Ratajczakowi.

Wybitny oborniczanin - tak najczęściej mówi się o Tadeuszu Ratajczaku. Znany był nie tylko ze swojego zaangażowania w sport. Był bowiem m. in. radnym. O jego działaniach, inicjatywach będzie można powspominać odwiedzając wystawę w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Obornikach. Wernisaż odbędzie się dziś, tj. w środę 28 sierpnia,  o godz. 18:00. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

O Tadeuszu Ratajczaku i wystawie mówili: Krzysztof Nowacki i Waldemar Cyranek. 

Zapowiedź wystawy - youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież