Trwają przygotowania do wystawy o Tadeuszu Ratajczaku

Bibliotek Publiczna Miasta i Gminy Oborniki przygotowuje się do wystawy o Tadeuszu Ratajczaku.

Już 28 sierpnia o godz. 18:00 otwarta zostanie wystawa poświęcona zmarłemu przed rokiem Tadeuszowi Ratajczakowi. Wspomnienia o wybitnym oborniczanie zostaną zaprezentowane w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Oborniki przy ul. Mikołaja Kopernika 10. 

Nad przygotowaniem wystawy czuwają: Krzysztof Nowacki, Waldemar Cyranek i Jacek Okpisz. Czytelnicy biblioteki mogą już zauważyć jeden z głównych rekwizytów ekspozycji. Jest to bramka.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania obornickiej biblioteki.

wystawa

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież