Dożynki w Uścikowie 1 września

Sołectwo Uścikowo zaprasza na dożynki w niedzielę 1 września.

Dożynki w Uścikowie to świetna impreza integracyjna. Wiele atrakcji dla dzieci, konkursy, zabawy i atmosfera często przyciąga do tej miejscowości mieszkańców sąsiednich wsi. Jak będzie w tym roku? Zapewne nikt nie będzie żałował czasu spędzonego przy świetlicy wiejskiej.

Szczegóły podamy niebawem.

Akt. 22:15

Po dzisiejszym zebraniu zapadła decyzja o zmianie terminu dożynek na 31 sierpnia, godz. 15:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież