Spieszcie się po bilety na Summer Disco & Dance

W piątek 19 lipca można nabyć jeszcze taniej bilety na Summer Disco & Dance w Obornickim Ośrodku Kultury.

Tak! To już jutro w parku przy Obornickim Ośrodku Kultury spotkamy się na Festivalu Summer Disco & Dance. W tym roku gwiazdą będzie zespół Weekend. Bilety można nabywac także w dniu koncertu w cenie 20 zł. Można to jednak uczynić dziś za jedyne 15 zł!

Bilety za 15 zł można kupić teraz w sekretariacie OOK i na portalu bilety24.pl. W sekretariacie Ośrodka możecie to uczynić do godz. 17:00/
Przypominamy, że bilety ulgowe (Rodzina 3+, oraz Obornicka Karta Seniora) w cenie 10 zĹ‚ są dostepne tylko w przedsprzedaży w sekretariacie OOK . Dzieci do lat 6 oraz osoby niepełnoosprawne wchodzą gratis!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież