Przejdź do głównej treści

Tiktokerzy na Festiwalu Summer, Disco & Dance

| obornicki ośrodek kultury | Zapowiedzi kultura

Muzyczny festiwal Summer, Disco & Dance to nie tylko disco polo.

Festiwal Summer, Disco & Dance  to impreza niemal dla wszystkich. Fani disco polo znajdą tu oczywiście swoich ulubieńców: zespół Weekend, Bartka Tecława lub Marcusa P jednak formuła festiwalu jest znacznie szersza! W tym roku mocna oferta dla dzieciaków! Zaczynamy od spotkania z tiktokerami.

Przypomnijmy, że TikTok to aplikacja której użytkownicy tworzą krótkie, 15-sekundowe nagrania zmiksowane z popularną muzyką. Efektami, które udało się uzyskać w TikToku, możemy się dzielić, także udostępniając je dodatkowo na popularnych platformach takich jak Facebook czy Instagram.

Wśród użytkowników TikToka są już prawdziwe gwiazdy, których rozpoznawalność wśród młodych ludzi dorównuje popularnym youtuberom. „Tiktokerzy face to face” to program, który otworzy tegoroczny festiwal (start 15.30). Obejmował będzie warsztaty, pokazy i spotkania z szóstką znanych tiktokerów. Są wśród nich: CIAPUR, PAULINAPAOLA, ROXAOK, PATRYCJAWIDERA, SEBASTIANKOWALCZYKKK.

Zaraz potem koncert Boysbandu 4Dreamers, bardzo popularnego wśród młodzieży (zwłaszcza żeńskiej!!!) lat a później jeszcze wiele innych atrakcji!

3 maja 2026 r. w Parku OOK w Obornikach odbędzie się piknik „Tacy Jesteśmy”. Organizatorzy przygotowali koncerty i atrakcje, a prognozy zapowiadają ciepłą i bezdeszczową pogodę.
Majówka w Rogoźnie zapowiada się wyjątkowo i już teraz wiadomo, że targowisko miejskie „Mój Rynek" przez dwa dni – 1 i 2 maja 2026 roku – zamieni się w centrum rozrywki dla całej gminy i okolic.
Gmina Ryczywół zaprasza na wspólne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Obornikach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Bobas w bibliotece".
Dzisiaj, 12.04.2026 r., w Obornikach zobaczymy spektakl o relacjach, które potrafią się skomplikować przez brak szczerości. „Za przeproszeniem, Artysta” to kameralna opowieść o emocjach, które zna każdy.
Przed galą mikroFONIA OPEN 2026 w Rogoźnie odbędzie się finał powiatowy konkursu. W dniach 10–11.04.2026 r. uczestnicy zaprezentują się na scenie według szczegółowego harmonogramu.
I Rogozińską Galę RogArt - wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które celebruje talent, pasję i twórczość mieszkańców Gminy Rogoźno, zaplanowano na dzisiejsze popołudnie, start o godzinie 17:00.