Przejdź do głównej treści

Kino Letnie: Clint Eastwood w OOK

| Łukasz | Zapowiedzi kultura

Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny seans filmowy w ramach Kina Letniego.

W piątek 19 lipca w OOK zobaczymy film sensacyjny. O godz. 22:30 wyświetlony zostanie "Pzemytnik". W tym amerykańskim filmie tytułowego bohatera gra Clint Eastwood. Za scenariusz do tej produkcji posłużyła prawdziwa historia. Warto więc wybrać się do OOK.

kino letnie ook

Zapraszamy na IV Piknik Historyczny w Rożnowie, jest to impreza o charakterze rodzinnym, która z każdym rokiem przyciąga coraz więcej osób.
Made in Poland, Szklana menażeria i Moralność Pani Dulskiej będzie można zobaczyć w sobotnie i niedzielne popołudnie w Obornickim Ośrodku Kultury. 3 spektakle wystawi Grupa DraMatura. 
W piątkowe popołudnie rozpocznie się IV Festiwal Literackie Objezierze. Na uczestników wydarzenia czeka wiele ciekawych spotkań!
Kamil Walensiak i Krzysztof Popioł, autorzy książki: „Motorowodne Grand Prix Polski w Żninie 1983–1995” będą gośćmi rogozińskiej biblioteki.
Świętuj Dzień Dziecka 31.05.2025 w parku OOK w Obornikach! Wydarzenie trwa od 12:00 do 18:00 i oferuje mnóstwo atrakcji dla dzieci i ich opiekunów:
W Parku Niepodległości odbędzie się rogoziński Dzień Dziecka. Wydarzenie zorganizowane zostanie 1 czerwca.
Stadion w Ryczywole będzie miejscem organizacji Pikniku Rodzinnego. Zakończy się on zabawą taneczną.