Dziś wakacyjny piknik 17 południka w Rogoźnie

Gmina Rogoźno zaprasza mieszkańców na piknik w Parku Niepodległości.

Rogoźno nalezy do grona tych miejscowości, które leżą na 17 południku długości wschodniej. Dwa lata temu odsłonięto symboliczną tablicę upamiętniający ten fakt. To też okazja do organizacji pikniku integracyjnego. Rogoźnianie mogą dziś liczyć na świetną atmosferę i atrakcje w Parku Niepodległości. Po modernizacji to miejsce odmieniło swoje oblicze. Gmina Rogoźno pozyskała na ten cel środki unijne. W grudniu umowę podpisał w Urzędzie Marszałkowskim burmistrz Roman Szuberski, a prace zakończyły się w maju. 

piknik 17

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież