Lady Pank zagra w sobotę w Rogoźnie

Zespół Lady Pank będzie gwiazdą obchodów Dni Przemysła w Rogoźnie.

Sobota 13 lipca na rogoźnian czeka wiele atrakcji. Tego dnia bowiem świętować będą swojego patrona. O 15:00 wyruszy na targowisko tradycyjny orszak z królem Przemysłem. Miejscem zbiórki będzie Plac Karola Marcinkowskiego. O godz. 15:30 gospodarze imprezy oficjalnie ją otworzą. Na targowisku będzie czekało na rogoźnian wiele atrakcji. Na scenie wystąpią też artyści, którzy uprzyjemniać będą czas do samego wieczoru.

O 21:00 na scenie zobaczyć będzie można zespół Lady Pank, który w tym roku jest gwiazdą Dni Przemysła.

Lady Pank "Marchewkowe Pole"

dni przemysla plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież