Niedziela ze Smakiem z Mateuszem Gesslerem (film)

Mateusz Gessler będzie gościem Niedzieli ze Smakiem.

Od kilku dni trwają Dni Obornik. Czwartek i piątek stały pod znakiem koncertów. Sobota to tradycyjne wianki i związane z nocą świętojańską obrzędy. Ostatni dzień Dni Obornik to Niedziela ze Smakiem. Od kilku lat do Obornik zjeżdżają najbardziej znani kucharze w Polsce. Przed rokiem Oborniki gościły Pascala Brodnickiego. 23 czerwca 2019 roku o odżywaniu się mówił będzie Mateusz Gessler.

Serdecznie zapraszamy do Młynu Dahlmanna już od 10:00.

Jak było przed rokiem? youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież